+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647

Blog
Przydatne porady
i ciekawe inspiracje

icon

Kolekcja baterii GROHE Allure idealnie dopełni design domowego SPA

article-photo

Łazienka to przestrzeń, w której masz czas tylko dla siebie. Projektując domowe spa warto zwrócić uwagę na każdy detal, w szczególności na armaturę. Dla fanów designu poszukujących wyrafinowanych stylów połączonych z najnowocześniejszą technologią, firma GROHE stworzyła nową odsłonę armatury z kolekcji GROHE Allure. Jest ona częścią ekskluzywnej kolekcji GROHE SPA, zaprojektowanej tak, aby zapewniać pod prysznicem doświadczenia dla wszystkich zmysłów.

Nowy design baterii jest inspirowany naturą i jednocześnie nadal zachwyca minimalistyczną, smukłą formą. Intrygująca geometria, gładka i prosta powierzchnia, łatwa obsługa, idealna moc strumienia – to wszystko cechuje armaturę GROHE.

Co znajdziemy w kolekcji Allure? Wszystko, co jest potrzebne do stworzenia idealnie harmonijnej łazienki. W ofercie są baterie umywalkowe w różnych wariantach, baterie wolnostojące, wylewki kaskadowe, uchwyty, dozowniki, wieszaki na ręczniki i haczyki. Każdy produkt występuje w różnych kolorach i rodzajach powłok: Chrome, Brushed Cool Sunrise, Brushed Warm Sunset oraz Hard Graphite.

Ekologia jest bardzo ważna dla marki GROHE. Nowy design armatury z kolekcji Allure pozwolił na zmniejszenie zużycia materiałów podczas produkcji, a użytkownicy mogą precyzyjnie regulować temperaturę i strumień wody, kontrolując przy tym jej zużycie.

Podczas szkolenia przeprowadzonego przez markę w ramach DEER ACADEMY, dowiedzieliśmy się jeszcze więcej o stosowanych przez nią rozwiązaniach. GROHE, jako lider w branży sanitarnej, świetnie łączy wysokiej jakości design z funkcjonalnością i ekologią. Tylko w ciągu ostatnich dziesięciu lat marka GROHE zdobyła ponad 300 nagród za wzornictwo i innowacje, a także kilka najwyższych pozycji w niemieckim konkursie Sustainability Award. Jedną z najczęściej nagradzanych innowacji jest system kuchenny GROHE Blue Home, który zapewnia przefiltrowaną, niegazowaną oraz lekko gazowaną i gazowaną wodę bezpośrednio z baterii kuchennej. Korzystając z tego rozwiązania, czteroosobowa rodzina może zrezygnować z zakupu 800 plastikowych butelek wody mineralnej rocznie. Więcej informacji na grohe.pl

blog title