+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647

Blog
Przydatne porady
i ciekawe inspiracje

icon

Pierwsze spotkanie z architektem wnętrz - pierwszy krok do wymarzonego wnętrza.

article-photo

Zapraszamy do naszej kreatywnej przestrzeni pełnej wyjątkowych materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych detali. Warszawski showroom Deer Design to 250 metrów kwadratowych ekspozycji i gotowych pomysłów.

Już na pierwszym spotkaniu z naszymi architektami możesz ustalić wiele szczegółów. Zaczynamy od rozmowy o twoich potrzebach i oczekiwaniach. Poznajemy twój styl życia i przedstawiamy najlepsze rozwiązania. Nasi eksperci szczegółowo omówią możliwości techniczne i aranżacyjne. Znajdą też idealny układ funkcjonalny wnętrza z podziałem na strefy, miejscem do przechowywania, wygodną przestrzenią wypoczynkową, funkcjonalną kuchnią i łazienką.

W naszym showroomie będziesz mógł od razu obejrzeć: podłogi, drzwi wewnętrzne, systemy do mebli na wymiar, armaturę, tapety, fronty meblowe, uchwyty, kolekcje płytek i tkanin. Dotkniesz ich i powiesz nam, które faktury, kolory i detale najbardziej do ciebie przemawiają. Nasz projektant stworzy idealny moodboard. Doradzi też, które materiały i rozwiązania najlepiej pasują do twojego stylu życia. Na pierwszym spotkaniu zatrzymamy się też przy kuchni. Pokażemy funkcjonalności, które mogą zawitać w twoim wnętrzu i wspólnie stworzymy zabudowy dopasowane do twoich potrzeb. Porozmawiamy też o budżecie i dostosujemy do niego ofertę.Na kolejnych spotkaniach zatwierdzimy układ funkcjonalny i materiały, omówimy szacunkowy kosztorys i stworzymy realistyczne wizualizacje. Zapraszamy na spotkanie do showroomu w Warszawie i biura w Krakowie.

Obejrzyjcie koniecznie krótki film i przekonajcie się, że zaprojektowanie wnętrza z naszymi ekspertami jest proste!

blog title