+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647

Blog
Przydatne porady
i ciekawe inspiracje

icon

Karolina Karwowska-Gajżewska, prezesa Deer Design, z prestiżowym certyfikatem Stowarzyszenia Architektów Wnętrz (SAW)

article-photo

Prezesa Deer Design, Karolina Karwowska-Gajżewska, otrzymała prestiżowy certyfikat Stowarzyszenia Architektów Wnętrz. Akredytacja SAW stanowi nie tylko dowód przynależności do ekskluzywnej grupy zawodowej architektów wnętrz, lecz również poświadcza profesjonalizm i najwyższe kwalifikacje Karoliny jako znakomitej architekty wnętrz.

Karolina Karwowska-Gajżewska od wielu lat z sukcesem zarządza Deer Design oraz nadaje kierunek rozwojowi pracowni, a także stale realizuje projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. W 2020 roku została laureatką listy "30 przed 30" magazynu Forbes, który jej osiągnięcia biznesowe przed 30 r. ż. uznał za imponujące oraz wskazał na ogromny potencjał pracowni. Prezesa Deer Design rozwija także Pracownię Stolarską Deer Wood, która zajmuje się projektowaniem i realizacją spersonalizowanych mebli.

Warto podkreślić, że certyfikaty SAW są przyznawane przez oficjalne stowarzyszenie, które współpracuje z wiodącymi organizacjami branżowymi, takimi jak Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Krajowa Rada Izby Architektów RP, co potwierdza autentyczność i prestiż przyznanej akredytacji.

Certyfikat SAW przyznany Karolinie Karwowskiej-Gajżewskiej stanowi również cenną informację dla naszych klientów - Deer Design jest akredytowaną pracownią SAW, a jej realizacje spełniają najwyższe kryteria jakości, zgodnie z najlepszymi rynkowymi standardami. Wiedzieliśmy o tym od dawna, lecz teraz mamy to także na piśmie.

blog title