+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647

Blog
Przydatne porady
i ciekawe inspiracje

icon

Dlaczego nie warto zwlekać z wykończeniem mieszkania?

article-photo

Kupując mieszkanie zazwyczaj odkładamy decyzję o jego wykończeniu  na później. Bardzo często jest to związane z tym, że termin odbioru mieszkania jest zbyt odległy i wydaje nam się, że mamy na to jeszcze czas. Po odbiorze kluczy od dewelopera często okazuje się jednak, że znalezienie sprawdzonej ekipy wykończeniowej „na już” jest sporym kłopotem. Dlatego warto z wyprzedzeniem zaplanować wykończenie mieszkania, aby cały proces związany z projektowaniem, realizacją i aranżacją wnętrza   był przyjemny oraz bezproblemowy.

Wybierając program wykończenia wnętrz „pod klucz” DEER DESIGN oszczędzasz czas, stres i pieniądze. Nasza kompleksowa oferta obejmuje projekt wnętrza stworzony przez architekta, zakup materiałów wykończeniowych, realizację przez sprawdzoną ekipę budowlaną, stały nadzór koordynatora prac wykończeniowych oraz 2-letnią gwarancję. Decydując się na wcześniejszą rezerwację terminu wykończenia mieszkania lub domu z DEER DESIGN zyskujesz jeszcze więcej!

Na początkowym etapie budowy inwestycji oferujemy w ramach każdego z programów możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich.  Architekt wnętrz Deer Design może zaproponować modyfikacje dotyczące układu funkcjonalnego wnętrza, korzystny podział mieszkania na strefy, a także zmiany w instalacjach czy ścianach ruchomych, tak aby spełniły oczekiwania przyszłych mieszkańców. Wprowadzenie wymienionych poprawek na etapie budowy inwestycji  będzie kosztowało mniej niż podczas wykańczania wnętrza.Planując z wyprzedzeniem wykończenie mieszkania z DEER DESIGN otrzymujesz  gwarancję ceny i terminu, tym samym zabezpieczając się przed rosnącymi kosztami materiałów, transportów czy prac budowlanych. Dodatkowo decydując się na usługę wykończenia „pod klucz” oszczędzasz 15% VATu.

Wcześniejsze podjęcie decyzji o wykończeniu wnętrz i nawiązanie współpracy z Deer Design to także więcej czasu  na wybranie najlepszych możliwych rozwiązań. Odpowiednie przygotowanie projektu to również bezproblemowa oraz sprawna realizacja. Dzięki zaplanowaniu wykończenia mieszkania z wyprzedzeniem dobór materiałów, kolorów i wyposażenia będzie czystą przyjemnością, przy jednoczesnej pełnej kontroli nad budżetem.

Dodatkowo Klienci DEER DESIGN otrzymują specjalną Kartę Rabatową, dzięki której mogą kupić meble i dekoracje w niższych cenach w sklepach naszych Partnerów.Zakup i wykończenie mieszkania to wyjątkowo ważna decyzja. Dlatego dbamy o to, by kompleksowa  oferta „pod klucz” DEER DESIGN dawała poczucie bezpieczeństwa – od projektu do realizacji. Wybierając jeden z naszych programów – HIGH LIFE, MODERN LIFE lub SMART LIFE, zaoszczędzisz czas, pieniądze i stres, a przede wszystkim szybciej przeprowadzisz się do wymarzonego domu lub mieszkania.

blog title