+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647

Blog
Przydatne porady
i ciekawe inspiracje

icon

Deer Design rozpoczyna współpracę z Cordia Polska w trzech miastach!

article-photo

Do grona partnerów biznesowych Deer Design dołącza ogólnopolski deweloper Cordia Polska. Deer Design rozpoczyna współpracę z Cordią we wszystkich inwestycjach dewelopera w Warszawie, Krakowie oraz w Trójmieście, gdzie już w czerwcu otwarty zostanie trzeci po warszawskim i krakowskim, showroom pracowni.

Obie firmy - zarówno Deer Design jak i Cordia Polska, w planach na 2024 rok podkreślają, że to właśnie segment PREMIUM będzie stanowił coraz ważniejszą część ich oferty. W ramach rozpoczynającej się współpracy, Deer Design Business już teraz przygotowuje materiały wspierające sprzedaż mieszkań w inwestycjach dewelopera, projektuje m.in. układy funkcjonalne i wizualizacje mieszkań z antresolami dla inwestycji Villa Jaśkowa Dolina w Gdańsku, a także projekt największego apartamentu w nowej, prestiżowej inwestycji Haffnera Residence w Sopocie. To właśnie w tej rewelacyjnej lokalizacji, zaledwie kilka minut od plaży, powstaną dwa kameralne, pięciokondygnacyjne budynki, które pomieszczą 133 lokale o powierzchniach od 28 do 190 mkw.

Krzysztof Książkiewicz, dyrektor sprzedaży Deer Design, podkreśla, że ekspansja pracowni na Pomorze i wyraźny zwrot w stronę segmentu PREMIUM idealnie wpisują się w strategię nowego partnera: „Jesteśmy podekscytowani nową współpracą i tożsamymi z Cordia Polska planami rozwoju. Nowy oddział w Gdańsku, który otworzymy przed wakacjami, to dla nas kamień milowy ekspansji w tej części kraju”.

Małgorzata Wiśniewska, dyrektor sprzedaży Cordia Polska również wskazuje na wyjątkową wartość partnerstwa z Deer Design: „Cieszymy się na współpracę z pracownią, która wdraża usługi dla sektora premium i doskonale rozumie ich specyfikę. Jestem pewna, że razem z sukcesem będziemy tworzyć wyjątkowe przestrzenie, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów”.

Już dzisiaj zapraszamy do skorzystania z możliwości umówienia spotkania z ekspertem wnętrz i rozpoczęcia rozmów na temat projektowania i wykończenia mieszkań w inwestycjach Cordia Polska.

blog title