+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647

Blog
Przydatne porady
i ciekawe inspiracje

icon

Deer Design na Forum Rynku Nieruchomości 2024

article-photo

W dniach 6-7 czerwca zapraszamy na Forum Rynku Nieruchomości w Hotelu Sheraton w Sopocie. Jednym z kluczowych punktów programu będzie panel dyskusyjny „Wnętrze ma znaczenie! Jak urządzić biuro, aby pracownicy chcieli do niego wrócić?” z udziałem Jagody Zdrojewskiej-Bochowicz, General Business Director w Deer Design Business.

Data: 6 czerwca 2024

Godzina: 12:20 - 13:30
Miejsce: Sala Komercyjna, Sopot Sheraton Hotel

W trakcie dyskusji paneliści odpowiedzą m.in. na pytania:

Czy biura wciąż świecą pustkami?
Czy najemcy ograniczają powierzchnię?
Jak urządzić biuro, aby pracownicy chcieli do niego przychodzić?
Jakie czynniki poza wnętrzem decydują o chęci lub niechęci powrotu do biura?

W panelu udział wezmą także:
Karolina Górska | Nordea
Małgorzata Niewińska | CBRE Poland
Jan Pawlik | ISS Polska


Jagoda Zdrojewska-Bochowicz  z grupą Deer Design jest związana od samego początku istnienia marki. Dziś zajmuje się rozwojem biznesu na stanowisku General Business Director w Deer Design Business, marce w grupie Deer Group, która ściśle odpowiada za współpracę B2B. Jest ekspertką w dziedzinie przygotowywania inwestycji dla klientów B2B i B2C, a także dużych inwestycji komercyjnych, w tym projektów z sektora PRS.

Z wykształcenia architektka i managerka, z natury liderka. Jagoda Zdrojewska-Bochowicz jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Ukończyła także podyplomowe studia managerskie na warszawskiej SGH.

Tuż po panelu, o godz. 13.30 zapraszamy również na prelekcję Jagody Zdrojewskiej-Bochowicz, która przedstawi case study pt. „Projektowanie i fit-out przestrzeni biurowych w obiektach różnego przeznaczenia - od kontenera po drapacze chmur”, z której dowiemy się m.in. Dlaczego elastyczne podejście jest kluczem skutecznych realizacji i jak wygląda know-how w tworzeniu multifunkcjonalnych przestrzeni na podstawie realizacji Deer Design Business.

Przez cały czas trwania Forum serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy wystawienniczej, rozmów i konsultacji.

Do zobaczenia 6 i 7 czerwca w Sopocie!
Zobacz program wydarzenia

blog title