+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647

Blog
Przydatne porady
i ciekawe inspiracje

icon

Co nas wyróżnia?

article-photo

Istnieje mnóstwo powodów, dla których warto nam zaufać!

Jesteśmy świetnie zgranym zespołem, który dzięki pasji do projektowania pięknych wnętrz z przyjemnością podejmuje nowe wyzwania!

Czym się jeszcze wyróżniamy? Przedstawiamy Wam kilka ciekawych propozycji, które mogą jeszcze bardziej zachęcić Was do skorzystania z Programu wykończenia „pod klucz” Deer Design.

 

Wizualizacje salonu i kuchni w cenie Programu

Już na pierwszym etapie projektowania poznanie potrzeb Klienta to nasz priorytet. Inspiracje wnętrzarskie, połączenie materiałów, kolorów i przejrzysty kreatywny moodboard. Wyjątkowe wizualizacje wymarzonego projektu otrzymasz w cenie Programu.

Zobacz już na pierwszych spotkaniach, jak będzie wyglądała Twoja idealna kuchnia i strefa wypoczynkowa z meblami.

Zobacz wszystkie nasze wizualizacjeWłasna stolarnia i spotkanie z projektantem meblowym w cenie Programu

Nie musisz martwić się o dobrych stolarzy i wysokiej jakości zabudowę kuchenną. Pracownia Stolarska Deer Wood została stworzona, aby najlepsi projektanci meblowi, dzięki współpracy z architektami Deer Design, mogli wspólnie wykonać zabudowy idealne, zgodne z projektem i Twoimi oczekiwaniami. Ogromny wybór materiałów do stworzenia zabudowy kuchennej, szaf w zabudowie i niestadardowych rozwiązań we wnętrzu.

Poznaj Pracownię Stolarską Deer WoodBieżąca aktualizacja katalogów w oparciu o nowe trendy

Jesteśmy na bieżąco z trendami i uważnie monitorujemy wszystkie nowe materiały wprowadzane przez producentów. Wszystko dzięki naszej niezastąpionej Oldze Showroom Manager, która dba, aby nasza oferta była jak najbardziej aktualna i idąca z duchem czasu.

Poznaj nasze katalogi Deer Design
Dobór mebli ruchomych i oświetlenia w cenie Programu

Wiemy jak ważne jest oświetlenie we wnętrzu i dobór mebli ruchomych wpisujących się w aktulane trendy i styl w jakim urządzone zostanie mieszkanie. W moodboardzie uwzględniamy dobór lamp, mebli ruchomych takich jak sofa, komody, stół czy wygodne krzesła, a nawet dodatki!
* Dobór oświetlenia jest w cenie programów: Smart Life, Modern Life i High Life. Dobór wyposażenia jest w cenie programu High Life. Karta Rabatowa na wykończenie wnętrz

Program Rabatowy DEER DESIGN powstał z myślą o Klientach naszej Pracowni, którzy zdecydowali się na wybór programów wykończeniowych „pod klucz” Deer Design. W zamian za zaufanie, jakim Klienci obdarzyli naszą firmę, stworzyliśmy Program, który pozwoli naszym Klientom na zakup dodatków i elementów wyposażenia wnętrz po atrakcyjnych cenach.

Zobacz pełną listę sklepów, z którymi współpracujemy


To tylko część rzeczy, które wyróżnia naszą ofertę wykończenia wnętrz „pod klucz”.

Jeśli zdecydujecie się na jeden z programów otrzymacie również:

Zmiany lokatorskie w cenie programu oraz pełną i kompleksową opiekę zespołu ds. gwarancji i jakości. Wszystkie programy można dowolnie miksować i stworzyć wnętrze jeszcze bardziej dopasowane do potrzeb mieszkańców. Nasze katalogi przeszyły totalną metamorfozę i znajdziecie w nich wysokiej jakości materiały mocno osadzone w trendach 2021. Poznajcie bliżej programy wykończeniowe SMART Life, MODERN Life, HIGH Life i stwórzcie wnętrze swoich marzeń.

Poznaj programy wykończeniowe Deer Design

blog title