+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647
winieta

Aktualności

icon

Zapraszamy na stoisko Deer Design na 148. Targach Domów i Mieszkań w Krakowie

news photo

W dniach 27-28 maja w Hala Cracovia przy al. Focha 40 w Krakowie odbędą się 148. Targi Domów i Mieszkań. Nie mogło nas zabraknąć na tak ważnym branżowym wydarzeniu. Zapraszamy na stoisko Deer Design zlokalizowane w sektorze D-6.

Podczas targów inwestorzy będą mogli zapoznać się z kompleksową ofertą marki obejmującą usługi projektowania wnętrz oraz programy wykończenia pod klucz. Zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym „Zacznij od wnętrza – kompleksowe projektowanie i realizacja wykończenia mieszkań”, który odbędzie się w niedzielę o godz.12:45. Eksperci Deer Design zaprosili do rozmowy przedstawicieli firmy deweloperskiej Terra Casa. Wieloletnie doświadczenie Deer Design, współpraca z najlepszymi producentami mebli i materiałów oraz ponad 3000 zrealizowanych projektów są rynkowym wyróżnikiem firmy. Odwiedzający targi będą mogli porozmawiać z architektami i ekspertami pracowni oraz zapoznać się z kompleksowym wachlarzem usług świadczonych przez spółkę, a także umówić się na kolejne spotkanie w biurze Deer Design.

Obecność Deer Design na najbardziej prestiżowych wydarzeniach branży budowlanej i mieszkaniowej w Małopolsce to naturalna konsekwencja ekspansji firmy na krakowskim rynku. Spółka otworzyła w tu swoje pierwsze pozawarszawskie biuro zaledwie kilka miesięcy temu, a już pozyskała wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Wśród deweloperów, z którymi firma współpracuje są: Skanska, Matexi, Terra Casa czy Westa Investments.

Dowiedź się więcej o targach i pobierz bezpłatny bilet. Do zobaczenia w Krakowie!

post title