+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647
winieta

Aktualności

icon

Showroom Deer Design w Trójmieście oficjalnie otwarty!

news photo

Nowy showroom Deer Design w Trójmieście oficjalnie otwarty!

Zlokalizowany w legendarnej przestrzeni Garnizonu Gdańskiego, przy ul. Juliusza Słowackiego 19 budynek 6 w Gdańsku, nowy showroom Pracowni Architektury Wnętrz Deer Design to imponująca przestrzeń o łącznej powierzchni 220 m2. Zlokalizowana w zrewitalizowanym kompleksie militarnym z bogatą historią, oferuje unikatową atmosferę, która idealnie współgra z nowoczesnym designem wnętrz showroomu, w których prezentujemy starannie wyselekcjonowane materiały wykończeniowe od najlepszych światowych i polskich producentów.

Ekspozycja nowego showroomu to m.in. najnowsze kolekcje armatur i płytek, różne wykończenia podłóg, 2 pokazowe kuchnie, garderoba i szafa gospodarcza z pralką, akcesoria do wnętrz jak również interesujące rozwiązania systemowe do domów i mieszkań tj.  system inteligentny KNX Gira, nagłośnienie do rozwiązań biurowych (bose) i domowych (Bang & Olufsen), pierwszą w Polsce ścianę walls 4U od Jawor Parkiet czy zasłony sterowane elektrycznie z Marcin Dekor.

Nowy showroom Deer Design w Trójmieście to jednak nie tylko miejsce prezentacji szerokiej gamy materiałów wykończeniowych i inspiracji współczesnym designem, to także komfortowa przestrzeń spotkań z naszymi ekspertami wnętrz, którzy kompleksowo zrealizują projekt i wykończenie mieszkania, domu lub wnętrza komercyjnego w ramach jednej z wielu oferowanych usług (od wykończenia POD KLUCZ po ściśle spersonalizowaną ofertę BE INDIVIDUAL).

 „Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością rozszerzenia naszej działalności na Trójmiasto. Nowy showroom to dla nas kolejny etap rozwoju i szansa na dotarcie do szerokiego grona klientów. Wierzymy, że to, z czego jesteśmy znani w innych miastach, czyli holistyczne podejście do potrzeb klientów i kompleksowa realizacja wnętrz, od projektu po wykończenie, spotkają się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony mieszkańców Trójmiasta i inwestorów. Dzięki naszemu doświadczeniu we współpracy z ponad 120 deweloperami w Polsce, jesteśmy od lat sprawdzonym i solidnym partnerem biznesowym najważniejszych firm deweloperskich w Warszawie i Krakowie, a także właścicieli aparthoteli, czy mieszkań z sektora PRS. Zapraszamy do współpracy i odwiedzin naszego nowego showroomu”. – mówi Karolina Karwowska-Gajżewska, prezesa Deer Design.

Showroom Pracowni Architektury Wnętrz Deer Design w Gdańsku, przy ul. Juliusza Słowackiego 19 w budynku 6, otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 19:00. 

Zapraszamy do umawiania spotkań indywidualnych z naszymi ekspertami wnętrz: Umów spotkanie!

post title