+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647
winieta

Aktualności

icon

Otworzyliśmy biuro w Krakowie

news photo

Otworzyliśmy biuro w Krakowie

Z ogromną przyjemnością informujemy, że otworzyliśmy pierwsze pozawarszawskie biuro. Nowy, zlokalizowany w Krakowie punkt już działa, zapraszamy do jego odwiedzania. Rozszerzenie działalności na Małopolskę jest naturalną konsekwencją rozwoju oraz współpracy z deweloperami, takimi jak: Skanska, Matexi, Terra Casa czy Westa Investments, na tutejszym rynku.

„Nowe biuro to otwarcie firmy na ogólnopolski rynek. Ten krok jest naturalną ścieżką ewolucji Deer Design. Wpisana od dawna w naszą strategię współpraca z deweloperami zadecydowała o wyborze Małopolski. Kooperujemy tu już z kilkoma firmami i prowadzimy rozmowy z kolejnymi. W Krakowie, podobnie jak w Warszawie, stawiamy również na współpracę z indywidualnymi inwestorami. Rozwijając markę nie zapominamy o tym, co leży u podłoża naszego biznesowego sukcesu – dobrym designie, spersonalizowanym podejściu do klientów, pasji, wyobraźni i kreatywności” podkreśla Karolina Karwowska-Gajżewska, Prezesa Zarządu Deer Design Sp. z o.o.Krakowscy inwestorzy mogą liczyć na takie samo portfolio usług, jakie oferujemy w Warszawie. Oznacza to dostęp do zespołu profesjonalnych doradców, architektów i wysokiej jakości produktów. Atutem, który z pewnością docenią tutejsi klienci jest nasze wieloletnie doświadczenie, zarówno w obszarze projektowania, jak i samym procesie wykańczania wnętrz.
„Kraków przyjął nas ciepło. Za nami pierwsze spotkania z małopolskimi inwestorami, które odbyły się podczas „Dni z Architektem Wnętrz”. Byliśmy zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem, kalendarze naszych architektów zapełniły się bardzo szybko, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że wybór kierunku ekspansji firmy był słuszny” dodaje Karolina Karwowska-Gajżewska.Pierwsze efekty pracy krakowskiego biura będzie można wkrótce można obejrzeć w realizowanym dla Matexi pokazowym apartamencie w inwestycji „Świtezianki”.
Biuro Deer Design zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00-18:00.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DEER DESIGN KRAKÓW
Kącik 10 lok. 2
30-549 Kraków
T: 883 990 016
E: pracownia@deerdesign.pl

post title