+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647
winieta

Aktualności

icon

Już jest – pierwszy apartament pokazowy w inwestycji Forest Międzyzdroje gotowy!

news photo

Forest Międzyzdroje to inwestycja Homeland Development i Chomar obejmująca 212 luksusowych apartamentów położonych w centrum nadbałtyckiego kurortu. Jest to jeden z najnowszych projektów Deer Design Business – działu, który obsługuje klientów korporacyjnych, inwestycje PRS oraz Aparthotele. Nowoczesne osiedle zostało zaprojektowane w harmonii z otaczającą je naturą. Poza przestrzenią mieszkalną oferuje lokatorom dodatkowe korzyści, takie jak spa, basen, fitness, czy plac zabaw. Ponadto usługa Deer Design Business obejmuje wiele lokali jednocześnie, dzięki czemu klienci będą mogli korzystać ze swoich mieszkań już w najbliższych miesiącach.

Obecnie zakończono prace nad pierwszym mieszkaniem pokazowym w inwestycji. Apartament o powierzchni 36 m2 to projekt skrojony indywidualnie, dedykowany dla Forest Międzyzdroje. Jest to przykład najczęściej występującej inwestycji spośród dostępnych wariantów. Posiada przestronny salon z nowoczesnym aneksem i balkonem, kuchnię zaprojektowaną na wymiar oraz wygodną łazienkę z brodzikiem. Przestrzeń wykonana jest z wyselekcjonowanych, wysokiej jakości materiałów. Za wyjątkiem łazienki, całą podłogę pokrywa elegancka jodełka francuska.
Już wkrótce do użytku zostaną oddane kolejne apartamenty. Architekci przewidują, że klienci będą mogli się cieszyć nowymi nabytkami już w najbliższe lato.
post title