+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647
winieta

Aktualności

icon

Deer Design na 4 Design Days w Katowicach 25-28 stycznia 2024

news photo

Deer Design na 4 Design Days w Katowicach 25-28 stycznia 2024

W czwartek 25 stycznia 2024 r. w Katowicach rozpoczyna się jedno z najważniejszych wydarzeń w branży architektury wnętrz i designu 4 Design Days www.4dd.pl. W tym roku również nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej pracowni.

Prezesa Deer Design Karolina Karwowska-Gajżewska w jury konkursu „Dobry Design”

Karolina Karwowska-Gajżewska, prezesa Deer Design oraz architekta wnętrz i kubaturowa, zasiądzie w jury konkursu Dobry Design. Tegoroczny plebiscyt jest nową odsłoną organizowanego od kilkunastu lat konkursu Dobry Design. W 2022 roku został z sukcesem przeniesiony na arenę konferencji 4 Design Days.

Nagrody w tegorocznym plebiscycie zostaną przyznane w aż 16 kategoriach,  m.in.: meble, tkaniny, oświetlenie, dekoracje.

Nagrodzone zostaną także najlepsze polskie projekty ostatniego roku  (Best Polish Design), najlepszy polski projektant wzornictwa ostatniego roku (Best Polish Designer) oraz najlepszy polski designer młodego pokolenia (Best Polish Designer under 30).

Dobry Design to konkurs, który promuje najlepsze produkty i rozwiązania z polskiego rynku. Jestem dumna, że mogę być częścią tego jury i mieć wpływ na wybór zwycięzców i z niecierpliwością czekam, aby poznać nowe ikony polskiego designu i ich wyjątkowych twórców " - mówi Karolina Karwowska-Gajżewska.

Gala rozdania nagród Dobry Design 2024 odbędzie się 26 stycznia 2024 roku o godz. 17.00 Wtedy też poznamy wyniki oraz zwycięzców. Podczas uroczystej gali Karolina Karwowska-Gajżewska wręczy statuetkę zwycięzcy w kategorii „Wyposażenie łazienki”.

Karolina Karwowska-Gajżewska w sesji „Po kryzysie w mieszkaniówce nie ma śladu. Czy branża wnętrzarska odetchnęła?"

Karolina Karwowska-Gajżewska weźmie również udział w sesji  „Po kryzysie w mieszkaniówce nie ma śladu. Czy branża wnętrzarska odetchnęła?”, która odbędzie się 26 stycznia  w godzinach 1200-13.00 Scena 4 | Hol Dolny

Temat sesji jest niezwykle aktualny. Po okresie pandemii i kryzysu gospodarczego, rynek mieszkaniowy przeżywa ożywienie. Czy to oznacza, że branża wnętrzarska również odetchnęła z ulgą?

Sesja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

 

Zapraszamy do udziału w dyskusji o przyszłości branży wnętrzarskiej i najlepszym polskim designie na 4 Design Days 2024 w Katowicach.

Do zobaczenia!

post title