+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647
winieta

Aktualności

icon

Deer Design i LV Development rozpoczynają współpracę nad nową inwestycją w Katowicach!

news photo

Deer Design i LV Development rozpoczynają współpracę nad nową inwestycją dewelopera w Katowicach!

Kilka miesięcy temu krakowski deweloper LV Development dołączył do grona naszych partnerów. Wspólne wartości i wizja, dbałość o jakość i zadowolenie klientów zaowocowały narodzinami tego udanego partnerstwa. LV Development buduje domy, segmenty i apartamentowce już od 1996 roku. Tak samo jak Deer Design, na piedestale stawia dobro klienta, zapewniając mu profesjonalną i spersonalizowaną usługę.

Nasi klienci to często inwestorzy, którzy szanują swój czas i chcą powierzyć zakup i wykończenie mieszkania w ręce profesjonalistów. Mieszkania u nas nabywają także rodziny, które chcą mieć porządnie wykonane mieszkania na lata. Starannie dobieramy wszystkich pracowników, a także partnerów. Stąd decyzja o współpracy z Deer Design – chcemy zapewnić klientom wymarzone wnętrza” - tłumaczy Julita Kozioł, przedstawicielka handlowa LV Development.

Najnowsze wspólne przedsięwzięcie firm dotyczy wykończenia apartamentów przy ulicy Złotej w Katowicach, które właśnie zostają oddane do użytku. Nowoczesne osiedle w doskonałej lokalizacji to inwestycja składająca się z 63 mieszkań i penthouse’ów o metrażu od 30,42 m2 do 224 m2 z garażem podziemnym i 60 komórkami lokatorskimi. Mieszkania o różnym układzie przestrzennym posiadają ogrody, balkony lub tarasy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Jako partner LV Development Deer Design proponuje przyszłym mieszkańcom kompleksową obsługę i wsparcie w trakcie całego procesu projektowo-wykończeniowego w ramach jednego z trzech programów wykończeniowych „pod klucz” lub projektu indywidualnego.

Mieszkańcy Apartamentów Złota (i nie tylko!) już dziś mogą się udać na bezpłatną konsultację z Ekspertem Wnętrz Deer Design, aby otrzymać ofertę skrojoną na miarę.

To Ty decydujesz, jak będzie wyglądała nasza współpraca. Nieważne, czy wykańczasz nowy lokal, czy chcesz nadać drugie życie zapomnianej przestrzeni – przyjdź do naszego showroomu i skonsultuj się z Ekspertem Wnętrz, by skorzystać z kompleksowej oferty” – zaprasza Karina Wiśniewska, managerka oddziału Deer Design w Krakowie.

Szczegóły oferty dostępne we wspólnym video partnerów dostępnym poniżej. Zapraszamy na krótki seans:

https://www.facebook.com/share/v/uSWGy6Vi25F7o5xj/

post title