+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647
winieta

Aktualności

icon

Deer Design Business i Forest Międzyzdroje - nowy standard obsługi inwestycji deweloperskich

news photo

Deer Design Business jest nową, prężnie działającą jednostką w ramach marki Deer Design, której utworzenie było konsekwencją dynamicznego rozwoju firmy oraz dostosowania organizacji do potrzeb rynku. Deer Design Business to przede wszystkim partner biznesowy dla największych podmiotów gospodarczych obecnych na krajowym rynku nieruchomości. Zespół doświadczonych architektów i project managerów, specjalizuje się w obsłudze dużych inwestycji deweloperskich (PRS) oraz klientów korporacyjnych, oferując kompleksowe usługi projektowe, realizacyjne i nadzorcze.

Najnowszym projektem w portfolio Deer Design Business jest luksusowy Forest Międzyzdroje - nadmorska inwestycja Homeland Development i Chomar, oferująca aż 212 ekskluzywnych apartamentów, usytuowanych w samym sercu jednego z najpopularniejszych kurortów w Polsce.

Jednym z atutów oferty Deer Design Business jest kompleksowa usługa obejmująca wiele lokali jednocześnie. To dzięki niej klienci, którzy planują użytkowanie lub podnajem swoich apartamentów, będą mogli cieszyć się nimi już w te wakacje.

Jak mówi Jagoda Zdrojewska-Bochowicz, General Business Director

Dla klientów Forest Międzyzdroje przygotowaliśmy wyjątkową, indywidualną ofertę wykończenia apartamentów „pod klucz”. W jej zakres wchodzi nie tylko projekt, ale też wykończenie lokalu, zabudowa meblowa, sprzęty AGD, oświetlenie oraz wyposażenie. Materiały zastosowane w projekcie wykończenia wnętrz zostały wyselekcjonowane z najwyższą starannością, aby mogły bezpośrednio nawiązać do bryły i elewacji budynku.  Produkty zostały skrupulatnie dobrane tak, aby sprawdziły się zarówno w przypadku użytkowania dla celów własnych jak i inwestycyjnych. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna w procesie projektowania inwestycji np. na wynajem w sezonie letnim jest funkcjonalność wnętrza i najwyższa jakość oraz trwałość produktów, a także możliwie jak najmniejsza awaryjność zaproponowanego wyposażenia. Pierwszą część gotowych lokali planujemy oddać już pod koniec czerwca, co sprawi, że apartamenty będą dostępne już w najbliższym sezonie letnim.

Forest Międzyzdroje to aż 212 luksusowych apartamentów o powierzchni od 25 do 80 m2, z wygodnymi aneksami kuchennymi, panoramicznymi oknami ze wspaniałym widokiem i tarasami lub ogródkami, stanowiącymi przedłużenie aromatycznego, sosnowego lasu.

Ogromnym atutem inwestycji są m.in. dostępna dla właścicieli i gości strefa SPA z wewnętrznym basenem, jacuzzi, liczne sauny oraz sala fitness. Dla dzieci przewidziano przestronną salę zabaw oraz zewnętrzny plac.

Więcej informacji na stronie Forest Międzyzdroje

post title