+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Aktulności

WSPÓŁPRACUJEMY Z NOVISA DEVELOPMENT

Do grona współpracujących z nami deweloperów dołączył właśnie Novisa Development. Jeden z największych w Polsce deweloperów specjalizujących się w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym.

Novisa Development posiada w swoim portfolio takie inwestycje, jak m.in.:

  • Wille Wilanów, ul.Bruzdowa, Wilanów, Warszawa
  • Ville Pod Skocznią, ul. Potoki, Mokotów, Warszawa
  • Ogrody Przyjaciół 3, ul. Cieślewskich, Białołęka, Warszawa
  • Osiedle Kolorowe 2, ul. Przepiórki, Zgorzała granica Ursynowa
  • Osiedle Urocze, ul. Marii Skłodowskiej-Curie, Pruszków

 

Architekci z Pracowni Deer Design będą doradzać Klientom powyższych inwestycji w zakresie wykończenia wnętrz “pod klucz”.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl