+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Aktulności

Wizyta w fabryce podłóg Barlinek

W dn. 11-13.09.2018 r. uczestniczyliśmy w szkoleniu zorganizowanym przez firmę Barlinek S.A. – wiodącego producenta warstwowych podłóg drewnianych na świecie.

Pierwszego dnia mieliśmy przyjemność zwiedzić fabrykę i podejrzeć, jak „od kuchni” powstaje Deska Barlinecka, z której słynie producent.

Wielkość fabryki, ilość pracujących tam osób oraz cały proces produkcji zrobiły na nas ogromne wrażenie! Poruszając się po jej terenie czuliśmy się trochę, jak w wyodrębnionym miasteczku, które rządzi się swoimi prawami 😊 Liczba budynków, maszyn i czynności, jakie trzeba wykonać, aby powstała dobrej jakości podłoga świadczy o naprawdę ciężkiej pracy.

Kolejny dzień upłynął nam na wykładzie dotyczącym drewna, jego rodzajów i właściwości, a także sposobów jego odpowiedniego wykorzystania. Po części teoretycznej przyszedł czas na praktykę 😊 Każdy z nas został zaopatrzony w odpowiednie narzędzia oraz materiały i miał za zadanie stworzyć swój własny stołek.

 

Efekty naszych prac możecie zobaczyć poniżej 😊

  

Barlinek S.A. dziękujemy za zaproszenie.
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl