+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Aktulności

Targi Sztuki Dostępnej! Edycja Jesień 2019

Idealny projekt mieszkania to projekt kompletny! Nic tak nie zdobi wnętrz jak sztuka. Targi Sztuki Dostępnej Jesień 2019 to idealne wydarzenie dla wszystkich estetów, którym piękne rzeczy i sztuka nie są obce. To również idealny moment, aby w przystępnej cenie kupić dostępną dla każdego sztukę, poznać najlepsze galerie i spotkać czołowych artystów. Polecamy i zapraszamy do świata sztuki współczesnej.

Targi Sztuki Dostępnej to wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają sztukę i chcą w przystępnej cenie stać się posiadaczem oryginalnego rysunku artysty. Na targach obowiązuje limit cenowy do kwoty pięciu tysięcy złotych. W większości będą to pracę nawet do tysiąca złotych! Za niewielkie pieniądze możemy stać się posiadaczem prawdziwego dzieła sztuki. Jest to też idealna inwestycja! Wszystkie prace to zbiór wyselekcjonowanych dzieł sztuki, które są niedrogie, ale wartościowe.

Wydarzeniu będą towarzyszyły również spotkania artystyczne prowadzone przez artystów i ekspertów w dziedzinie malarstwa, rzeźby oraz fotografii.

Ta edycja to jeszcze więcej prac, spotkań i ekspozycji! Na pierwszej edycji Targów Sztuki Dostępnej pojawiło się ponad 3500 osób. To wydarzenie to niewątpliwie spotkanie z kulturą i sztuką dla każdego.

Polecamy i zapraszamy do świata sztuki współczesnej.

Do zobaczenia 16-17 listopada w BABKA DO WYNAJĘCIA ul. Młocińska 5/7 w Warszawie
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl