+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Aktulności

Premiera Programów Lojalnościowych DEER DESIGN!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uruchomiliśmy 2 Programy Lojalnościowe Deer Design: Ambasador Deer Design i Program Rabatowy Deer Design.

Pierwszy z nich, Ambasador Deer Design, powstał z myślą o osobach polecających usługi naszej firmy. Cenisz sobie pięknie zaprojektowane wnętrza, lubisz design i chciałbyś, aby gościł on w domach Twoich bliskich i znajomych? Poleć nasze usługi i odbierz 500 zł za każde skuteczne polecenie. Tym samym staniesz się Ambasadorem najdynamiczniej rozwijającej się Pracowni Architektury Wnętrz w Polsce!

Jako zespół uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych. W związku z powyższym, dziękując za zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci, stworzyliśmy Program Rabatowy Deer Design. Program ten pozwala naszym klientom na zakup dodatków i elementów wyposażenia wnętrz po atrakcyjnych cenach.

Wizytówką Programu jest Karta Rabatowa, która uprawnia do skorzystania z rabatów w sklepach naszych Partnerów. Do tego ścisłego grona zaprosiliśmy tylko wyselekcjonowane firmy z atrakcyjną ofertą nowoczesnych mebli, oświetlenia i dodatków wnętrz.

Program Rabatowy Deer Design to m.in.:

– dostęp do unikalnych produktów wyposażenia wnętrz w atrakcyjnych cenach

dostęp do stałych zniżek w sklepach naszych Partnerów w całej Polsce

– możliwość skorzystania z rabatów w niszowych sklepach w Polsce

oszczędność pieniędzy

O tym, co należy zrobić aby zostać Ambasadorem Deer Design oraz w jaki sposób można zdobyć Kartę Rabatową Deer Design przeczytasz na https://deerdesign.pl/programy-lojalnosciowe/ . Tam też znajdziesz regulamin każdej z akcji.

Zapraszamy!

Pamiętaj! Ty też możesz zostać Ambasadorem Deer Design!
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl