+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Aktulności

Od stycznia doradzamy na inwestycji Nove Stare Włochy

Od stycznia mamy przyjemność służyć pomocą nabywcom inwestycji Nove Stare Włochy. Każdy z przyszłych mieszkańców może spotkać się z nami w celu bezpłatnych konsultacji aranżacyjnych i projektowych.

Na inwestycję Nove Stare Włochy, realizowaną przez Spółdzielnię Mieszkaniową OSIEDLE MŁODYCH składa się 58 funkcjonalnych mieszkań w sercu Starych Włoch, przy ulicy Śląskiej 6. Jest to wyjątkowy projekt mieszkaniowy będący częścią koncepcji Miasta-Ogrodu autorstwa angielskiego projektanta zieleni Ebenezera Howarda.

Z przyjemnością pomożemy przyszłym mieszkańcom Novych Starych Włoch w aranżacji funkcjonalnych i przytulnych wnętrz. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl