+48 883 555 647
icon +48 883 555 647 +48 883 555 647
main-baner
UMÓW SPOTKANIE
Z EKSPERTEM WNĘTRZ
ZAREZERWUJ TERMIN
main-baner
ZAREZERWUJ TERMIN
main-baner
ZAREZERWUJ TERMIN

PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ

O NAS – Dla Was

Projekt i wykończenie wnętrza z Deer Design – Warszawa, Kraków, Trójmiasto.

 
Deer Design to miejsce w, którym łączymy pasję do projektowania wnętrz z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Nasza Pracownia powstała w 2016 roku i jest obecnie liderem w sektorze usług projektowania i wykańczania wnętrz.

Swoim klientom zapewniamy kompleksową usługę - od projektu poprzez wybór stylu, zakup materiałów, realizację wykończenia i nadzór, aż po gwarancję wykonanych prac. Jesteśmy Partnerem biznesowym ponad 120 wiodących firm w branży nieruchomości. Deer Design to ponad 3500 zrealizowanych projektów, a każdego miesiąca firmę zaufaniem obdarza średnio 70 nowych klientów.


GALERIA REALIZACJI

3000+

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

266 983 m2

WYKOŃCZONYCH DOMÓW
I MIESZKAŃ

290+

PROFESJONALNYCH EKIP WYKOŃCZENIOWYCH

300+

REALIZACJI W TOKU KAŻDEGO MIESIĄCA

WYBIERZ ROZWIĄZANIE
DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

icon

PROGRAMY
„POD KLUCZ”

SPRAWDŹ

icon

PROJEKT
INDYWIDUALNY

SPRAWDŹ

Spotkajmy się w pracowni deer design

Spotkajmy się w pracowni deer design

Zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie w naszym showroomie, gdzie odkryjesz nieograniczone możliwości projektowe i wykończeniowe dla swojego wymarzonego wnętrza.

Nasz showroom to miejsce, gdzie design spotyka funkcjonalność, a Twoje marzenia o idealnym wnętrzu nabierają kształtu. Na miejscu możesz poznać nie tylko wizję dla Twojej przestrzeni ale również zapoznać się z materiałami wykończeniowymi.

Jeśli preferujesz spotkanie online, możemy takie zorganizować. Wspólnie omówimy Twoje pomysły, pokażemy projektowe wizje oraz odpowiemy na wszelkie pytania, abyś mógł/mogła poczuć się pewnie podczas podejmowania decyzji.

ZOBACZ SHOWROOM

DEER DESIGN W 3 LOKALIZACJACH

pracownia@deerdesign.pl

Warszawa

ul. Twarda 64,
00-818 Warszawa

Kraków

ul. Kącik 10 lok. 2,
30-549 Kraków

Trójmiasto

ul. Juliusza Słowackiego 19, budynek 6 (Garnizon),
80-280 Gdańsk

icon

Formularz
Kontaktowy

Każdy dobry projekt zaczyna się od rozmowy.
Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy
na niezobowiązujące spotkanie do naszego showroomu.

* Pole obowiązkowe

MIEJSCE SPOTKANIA *

WARSZAWA
ul. Twarda 64, 00-818 Warszawa

KRAKÓW
ul. Kącik 10 lok. 2, 30-549 Kraków

TRÓJMIASTO
ul. Juliusza Słowackiego 19, budynek 6 (Garnizon),
80-280 Gdańsk

*
*

Projektowanie wnętrz mieszkań i domów

Projektowanie mieszkań i domów - w tym projektowanie łazienek, salonów czy kuchni - powinno być ugruntowane przede wszystkim na odpowiednich rozwiązaniach, które łączą w sobie zarówno dużą funkcjonalność, jak i dobrze dobrane dodatki. Projektowanie mieszkań nie zawsze wiąże się z wykorzystaniem drogich materiałów – za odpowiedni efekt odpowiadają przede wszystkim pomysły naszych projektantów.

Więcej

Projektowanie mieszkań i aranżacje wnętrz – jak działamy?

W DEER DESIGN działamy w oparciu o podstawowe programy. Każdy z nich dopasowujemy do oczekiwań naszych Klientów, począwszy od przygotowania mieszkania pod wynajem, przez projektowanie i wykańczanie wnętrz, aż po aranżacje wnętrz, które łączą w sobie najnowocześniejsze rozwiązania i ekskluzywne materiały.

Wszystkie programy składają się z kolejnych kroków, dzięki którym projektowanie wnętrz jest jeszcze łatwiejsze.

  • Pierwszym krokiem jest przedstawienie oferty i wybór programu przez Klienta. Następnie zawierana jest umowa z Klientem.
  • Kolejnym krokiem są poszukiwania indywidualnego stylu Klienta, które obejmują prace nad projektem i dobór materiałów. Na tym etapie opracowany jest kosztorys oraz określony czas prac.
  • Następnie sporządzamy projekty wykonawcze, wizualizacje 3D i oddajemy je Klientowi do zatwierdzenia.
  • Kolejne kroki to wizyta w mieszkaniu oraz inwentaryzacja rzeczy, zamówienie potrzebnych materiałów oraz ich transport, nadzór nad pracami i terminami.
  • Ostatnim etapem jest odbiór gotowego mieszkania, dekoracja wnętrza. Na życzenie Klienta może zostać wykonana sesja fotograficzna.

Projektowanie mieszkań: postaw na nietypowe aranżacje – wyróżnij się z tłumu!

Nasze biuro znajduje się na terenie miasta Warszawa, przy ulicy Twarda 64. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami – mailowo, telefonicznie lub za pomocą znajdującego się na stronie formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące programów, jakie oferujemy oraz doradzimy w doborze najlepszych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do zapisania się do naszego Newslettera, gdzie pojawiać się będą informacje dotyczące naszych projektów oraz ich realizacji.

DEER DESIGN to kompleksowe podejście do architektury i wykończenia wnętrz. Działamy w oparciu o indywidualność i piękno, a utarte i powtarzające się schematy wykończeń są przez nas odrzucane. Stawiamy przede wszystkim na nowatorskie rozwiązania i odważne pomysły. Jeśli przekonuje Cię nasze podejście – zapraszamy!