+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

PROGRAMY
LOJALNOŚCIOWE

Ambasador Deer Design

Ty też możesz zostać Ambasadorem DEER DESIGN! Cenisz sobie pięknie zaprojektowane wnętrza? Lubisz design i chciałbyś, aby gościł on w domach i mieszkaniach Twoich bliskich? To proste! Poleć nasze usługi swoim znajomym lub rodzinie i odbierz 500 zł za każde skuteczne polecenie! Szczegółowe informacje dotyczące akcji Ambasador DEER DESIGN znajdziesz w poniższym regulaminie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl