+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Twoje wnętrze
jest naszą inspiracją

Deer
Design

Deer Design to nowatorskie podejście do wykończenia wnętrz. Jesteśmy profesjonalnym zespołem pełnym zapału – z pasją podchodzimy do powierzonych projektów. Wyobraźnia i kreatywność to nasze mocne
strony.

Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.

Misja
Deer Design

Zachwycające wnętrza to nie zawsze drogie materiały, a często oryginalne pomysły architektów. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych przestrzeni. Uważamy, że piękno to indywidualność. Odrzucamy utarte i powtarzane schematy w architekturze wnętrz.

Stawiamy na niebanalne rozwiązania i odważne pomysły, tworząc wnętrza mieszkań, w których będziesz czuł się, jak w domu – swobodnie i przytulnie. Chcemy by wnętrze mieszkania było odzwierciedleniem Twojego stylu życia.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl