main-baner
Letnia oferta specjalna
w Deer Design

Tylko w sierpniu!

Podpisz umowę na wykończenie mieszkania

i odbierz gratisowy pakiet usług o wartości 2200 PLN*

Przygotowanie wizualizacji to ważny etap procesu projektowego i moment, w którym po raz pierwszy możesz zobaczyć i poczuć klimat swojego wymarzonego wnętrza.

Dlatego w ramach letniej oferty specjalnej otrzymujesz w pakiecie nie dwa, a aż trzy zwizualizowane pomieszczenia Twojego przyszłego domu!

Pokój dziecięcy, klimatyczna sypialnia, a może funkcjonalny gabinet?
- to Ty wybierasz dodatkową przestrzeń, którą pokażemy Ci aż w dwóch widokach, dzięki którym zobaczysz swoje wnętrza z różnej perspektywy.

Dodatkowo nasi architekci pomogą także pięknie i funkcjonalnie urządzić Twoje wymarzone mieszkanie, dobierając w cenie pakietu wyposażenie idealnie wpisujące się w Twój styl życia i aktualne trendy.

* Oferta promocyjna dotyczy umów podpisanych do 31.08 na realizację pakietów wykończenia Modern Life i High Life. Wartość pakietu dodatkowych usług: wizualizacja wnętrza i dobór wyposażenia wynosi 2200 pln. Pełny regulamin promocji dostępny tutaj.

Wypełnij formularz

a nasi doradcy skontaktują się z Tobą, aby przedstawić ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Oferta ważna tylko do 31.08!

DZIĘKUJEMY!

Formularz został poprawnie wysłany.

*
*