+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Bog
Przydatne porady
i ciekawe inspiracje

Deer Design dobrze zaprojektowana przestrzeń – wywiad z Karoliną Karwowską-Gajżewską, Prezesem Zarządu firmy Deer Design Sp. z o.o.

O rynku projektowania i wykańczania wnętrz, pomyśle na biznes oraz planach na przyszłość.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z właścicielką Pracowni Deer Design, w którym dowiecie się jak zaczęła się przygoda z wprowadzeniem usługi wykończenia „pod klucz”. Jak wygląda rynek projektowania i wykańczania wnętrz w Polsce oraz czym na tle konkurencji wyróżnia się Deer Design!

Przeczytajcie wywiad na Forum Biznesu: ZOBACZ WYWIAD

 

 
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl