+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Aktulności

WSPÓŁPRACUJEMY Z DEWELOPEREM KOMPANIA DOMOWA

Rozpoczęliśmy współpracę z  warszawskim inwestorem i deweloperem KOMPANIA DOMOWA, który w swoim portfolio posiada takie inwestycje, jak:

  • NA BEMOWIE – Warszawa, Bemowo, ul. Korfantego
  • NA WOLI  – Wolska Kamienica, Warszawa, Wola, ul. Brylowska 6
  • NA TARGÓWKU – Kompas Targówek, Warszawa, Targówek, ul. Wejherowska
  • NA TARCHOMINIE – Warszawa, Tarchomin, ul. Światowida (inwestycja w przygotowaniu)

 

Zapraszamy wszystkich klientów powyższych inwestycji do zapoznania się z ofertą naszych programów  wykończeniowych “Pod klucz”. Wspólnie stworzymy piękne wnętrza!

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl