+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Aktulności

Współpracujemy z deweloperem Dantex!

Rozpoczęliśmy współpracę z jednym z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów na stołecznym rynku – firmą Dantex! W ramach współpracy otoczymy klientów dewelopera opieką w zakresie aranżacji wnętrz i kompleksowego wykończenia pod klucz. Aktualnie naszą ofertę możecie uzyskać na trzech inwestycjach w Warszawie: Osiedle przy Arkadii, Rondo Wiatraczna i Osiedle Dobra Wola.

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl