+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Aktulności

REKRUTUJEMY – GRAFIK KOMPUTEROWY

Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN Sp. z o.o. to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania wnętrz z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. DEER DESIGN to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy grafika komputerowego.

Opis stanowiska:

– projektowanie materiałów marketingowych przeznaczonych do różnych kanałów komunikacji (offline i online)

– przygotowywanie materiałów do druku

– dbanie o jakość i spójność materiałów reklamowych

Od naszego przyszłego współpracownika oczekujemy:

– bardzo dobrej znajomości programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)

– doświadczenia w przygotowywaniu materiałów do druku

– dyspozycyjności “od zaraz”

– kreatywności i poczucia estetyki

– dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu

– entuzjazmu i wytrwałości w dążeniu do celu

Gwarantujemy:

– pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy

– świetną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole

– możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

– uczestnictwo w ciekawych i różnorodnych projektach

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z portfolio na adres: marketing@deerdesign.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Deer Design Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Twardej 64 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Deer Design Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Twardej 64. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl