+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Aktulności

Nasz nowy Partner Volumetric Polska

Grono współpracujących z nami Partnerów stale się powiększa. Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z deweloperem Volumetric Polska , członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Volumetric Polska odpowiada za takie projekty jak: Przy Bażantarni, Kamienica Muranów, Dom Nad Stawem, Szczęsliwicka 42

Wizualizacje inwestycji DOM NAD STAWEM KOZIOROŻCA

 

Wszystkich Klientów Volumetric Polska  zainteresowanych usługą projektowania i wykończenia wnętrz pod klucz zapraszamy do kontaktu.
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl