+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Aktulności

Nasz nowy Partner Kalter Nieruchomości

Grono współpracujących z nami Partnerów stale się powiększa. Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z deweloperem Kalter Nieruchomości.

Kalter Sp. z o. o. to uznana na rynku firma budowlana, posiadająca bogate doświadczenie w zakresie budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.

Deweloper Kalter odpowiada za takie projekty jak: Smyczkowa 21, Apartamenty nad Potokiem na warszawskim Mokotowie oraz Strumykowy Zakątek na Białołęce.

Wszystkich Klientów Kalter Nieruchomości zainteresowanych usługą projektowania i wykończenia wnętrz pod klucz zapraszamy do kontaktu.
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl