+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Aktulności

Kup i Mieszkaj naszym nowym Partnerem

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Kup i Mieszkaj zajmującą się outsourcing’iem sprzedaży i marketingu inwestycji deweloperskich.

W portfolio Kup i mieszkaj znajdują się takie inwestycje, jak m.in.:

  • Kompozycja Residence, ul. Wilanowska 24, Konstancin-Jeziorna
  • Metropolitan Park, ul. Wilcza 26, Marki
  • Osiedle Lisa Kuli, Marki

 

Architekci z Pracowni Deer Design będą doradzać Klientom powyższych inwestycji w zakresie wykończenia wnętrz „pod klucz”.

Zapraszamy do kontaktu!
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl