+48 883 555 647 +48 883 555 647
+48 883 555 647 +48 883 555 647

Aktulności

Deer Design na podium International Property Awards

Sukces!
Oficjalnie możemy pochwalić się nagrodą AWARD WINNER w konkursie EUROPEAN PROPERTY AWARDS w kategorii OFFICE! Jesteśmy dumni, że nasza Pracownia wygrała tak prestiżową nagrodę! Wnętrza, które tworzymy z pasji do projektowania i tak wyjątkowe, międzynarodowe wyróżnienia motywują nas do osiągania sukcesów i udowadniają, że rozwijamy się i dążymy do perfekcji właśnie dla naszych klientów.

Już niebawem uroczysta, prestiżowa gala rozdania nagród w Londynie, gdzie osobiście odbierzemy statuetkę European Property Awards.

Zobaczcie jeszcze raz odmienione i nagrodzone wnętrze Deer Design:

ZDJĘCIA PRACOWNI

 
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl