Programy "pod klcz"

zobacz jak działa program

Oferta

Ich nazwy pokazują, że architektura wnętrz to nie tylko dobór materiałów i rozwiązań, ale również Wasze przyszłe życie w stworzonej przestrzeni. To o nim myślimy – projektując.

W ramach tych programów wyselekcjonowaliśmy materiały wykończeniowe najwyższej jakości w odpowiednich kategoriach cenowych. Program to tylko rama, na której się opieramy. Projekt zawsze powstaje indywidualnie, możliwe są wszelkie zmiany materiałowe. Pozostajemy elastyczni, by dopasować się do Twoich potrzeb.

Programy wykończeniowe wnętrz DEER DESIGN to przede wszystkim oferta kompleksowa, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz wypracowanie funkcjonalnych rozwiązań służących na lata.

Idealne wnętrze to połączenie Twoich potrzeb, upodobań i oczekiwań z naszym doświadczeniem, profesjonalizmem i pasją. Naszą ofertę podzieliliśmy na trzy programy wykończenia wnętrz – Smart Life, Modern Life i High Life.

Zalety programów "pod klcz"

 • Oszczędność czasu

 • Projekty wykonawcze
  i wizualizacje

 • Sprawdzone materiały
  wykończeniowe

 • Niezawodna ekipa
  budowlana

 • 2-letnia gwarancja

 • Oszczędność 15% VAT-u

 • Kompleksowa
  i przejrzysta oferta

 • Gwarantowany termin
  realizacji prac

Wybierz program

Dopasowany do twoich potrzeb

 • Invest
  Lie

  Kupując mieszkanie pod wynajem, wybierz pakiet INVEST line, a rozwiązania dobrane przez specjalistów Deer Design pomogą zminimalizować koszty i zmaksymalizować przychody.

  530

  zł / m2 brutto

  Zobacz więcej
 • Smart
  Lie

  Bądź SMART.
  Zaoszczędź swój czas i pieniądze. Proste i przemyślane rozwiązania na każdą kieszeń.

  670

  zł / m2 brutto

  Zobacz więcej
 • Modern
  Lie

  Nowoczesne rozwiązania i materiały wysokiej jakości.
  Be Modern!

  970

  zł / m2 brutto

  Zobacz więcej
 • High
  Lie

  Zamieszkaj na NAJwyższym poziomie. Ekskluzywne materiały i niecodzienne rozwiązania.

  1290

  zł / m2 brutto

  Zobacz więcej

Czym jest program
invest line?

Program wykończenia INVEST line kierujemy do osób, które zakupiły mieszkanie z myślą o jego wynajęciu.

Doskonale rozumiemy, że w takim przypadku najważniejsze jest maksymalne skrócenie okresu zwrotu inwestycji. Dobraliśmy zatem takie materiały i rozwiązania, które umożliwią wyposażenie wnętrza we wszystkie niezbędne elementy oraz uczynią je atrakcyjnym dla potencjalnych najemców.

Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg (paneli i płytek), wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia. W dodatku oferujemy możliwość zamówienia mebli pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Na życzenie Klienta doprowadzimy mieszkanie do stanu, w którym będzie ono gotowe do wynajęcia i przynoszenia zysku.

Czym jest program
smart life?

Program wykończenia wnętrz SMART LIFE skierowany jest do osób, które poszukują niebanalnych rozwiązań w konkurencyjnej cenie.

Profesjonalny projekt wraz z wizualizacjami, wykwalifikowane ekipy wykończeniowe oraz wysokiej jakości materiały pozwolą na stworzenie idealnej przestrzeni mieszkalnej.

Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg (paneli i płytek), wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia.

Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania SMART PLUS, czyli meble pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta.

Program Smart Life został przygotowany przez grono specjalistów z zakresu architektury wnętrz, którzy wyselekcjonowali materiały wykończeniowe wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Bądź smart, wybierz pasujące do Ciebie rozwiązanie i nie przepłacaj.

Czym jest program
modern life?

Modern Life to program wykończenia wnętrz dla wszystkich poszukujących wyselekcjonowanych materiałów i niebanalnych rozwiązań.

Profesjonalny projekt, wykwalifikowane ekipy wykończeniowe oraz wysokiej jakości materiały pozwolą na stworzenie idealnej przestrzeni mieszkalnej.

Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg drewnianych i płytek), wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia.

Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania MODERN PLUS, czyli meble pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta.

Program Modern Life został przygotowany przez grono specjalistów z zakresu architektury wnętrz, którzy wyselekcjonowali nowoczesne materiały wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie.

Be Modern ! Wybierz modne i nowoczesne rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Czym jest program
high life?

Program High Life to oferta skierowana do wymagających, ceniących sobie najwyższą jakość i niecodzienne rozwiązania.

Profesjonalny projekt, wykwalifikowane ekipy wykończeniowe oraz wysokiej jakości materiały pozwolą na stworzenie idealnej przestrzeni mieszkalnej.

Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg drewnianych i płytek, wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki z bogatą gamą dekorów, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia.

Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania HIGH PLUS, czyli meble pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta.

Program High Life został przygotowany przez grono specjalistów z zakresu architektury wnętrz, którzy wybrali najlepsze dostępne materiały na rynku, by spełnić Twoje potrzeby.

Zamieszkaj na najwyższym poziomie już dzisiaj !

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl