Programy "pod klcz"

zobacz jak działa program

Oferta

Wykończenie mieszkań pod klucz - Warszawa

Nasza pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN powstała z pasji do projektowania wnętrz. Świadczymy usługi związane z ich wykończeniem. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym, a nasz zespół to ludzie, którzy w projektowaniu wnętrz są bezkonkurencyjni.

Projektowanie mieszkań to obszar, w którym najważniejsza jest kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, otwarcie się na jego pomysły oraz potrzeby. Jeżeli nie jesteś zdecydowany, jaki projekt Cię interesuje - skutecznie doradzimy w wybraniu najlepszego rozwiązania.

Wykończenie wnętrz – skorzystaj z naszych programów „pod klucz”

Wykończenie mieszkań z DEER DESIGN to przede wszystkim kompleksowe usługi. Dzięki naszym programom „pod klucz” Klienci oszczędzają swój cenny czas i pieniądze, a w zamian otrzymują funkcjonalne wnętrze, które służyć im będzie przez kolejne lata.

Idealne wykończenie wnętrz to połączenie potrzeb naszych Klientów, ich upodobań oraz oczekiwań z naszym wieloletnim doświadczeniem, oraz pasją, jaką jest projektowanie i aranżacja domów. Wykończenie domów oraz remonty mieszkań w oparciu o nasze programy to przede wszystkim gwarancja jakości.

Zalety programów "pod klcz"

 • aranżacja domów pod klucz warszawa

  Oszczędność czasu

 • remonty pod klucz warszawa

  Projekty wykonawcze
  i wizualizacje

 • wykończenie domów pod klucz warszawa

  Sprawdzone materiały
  wykończeniowe

 • remonty mieszkań pod klucz warszawa

  Niezawodna ekipa
  budowlana

 • wykończenie mieszkań pod klucz

  2-letnia gwarancja

 • wykończenie mieszkań

  Oszczędność 15% VAT-u

 • wykończenie domów

  Kompleksowa
  i przejrzysta oferta

 • remonty mieszkań

  Gwarantowany termin
  realizacji prac

Wybierz program

Dopasowany do twoich potrzeb

 • Smart
  Lie

  Bądź SMART.
  Zaoszczędź swój czas i pieniądze. Proste i przemyślane rozwiązania na każdą kieszeń.

  690

  zł / m2 brutto

  Zobacz więcej
 • Modern
  Lie

  Nowoczesne rozwiązania i materiały wysokiej jakości.
  Be Modern!

  990

  zł / m2 brutto

  Zobacz więcej
 • High
  Lie

  Zamieszkaj na NAJwyższym poziomie. Ekskluzywne materiały i niecodzienne rozwiązania.

  1390

  zł / m2 brutto

  Zobacz więcej
Ceny programów dotyczą mieszkań powyżej 40 m². W przypadku mieszkań o mniejszym metrażu koszt programów wyceniany jest indywidualnie.

Czym jest program
invest line?

Program wykończenia INVEST line kierujemy do osób, które zakupiły mieszkanie z myślą o jego wynajęciu.

Doskonale rozumiemy, że w takim przypadku najważniejsze jest maksymalne skrócenie okresu zwrotu inwestycji. Dobraliśmy zatem takie materiały i rozwiązania, które umożliwią wyposażenie wnętrza we wszystkie niezbędne elementy oraz uczynią je atrakcyjnym dla potencjalnych najemców.

Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg (paneli i płytek), wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia. W dodatku oferujemy możliwość zamówienia mebli pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Na życzenie Klienta doprowadzimy mieszkanie do stanu, w którym będzie ono gotowe do wynajęcia i przynoszenia zysku.

Czym jest program
smart life?

Program wykończenia wnętrz SMART LIFE skierowany jest do osób, które poszukują niebanalnych rozwiązań w konkurencyjnej cenie.

Profesjonalny projekt wraz z wizualizacjami, wykwalifikowane ekipy wykończeniowe oraz wysokiej jakości materiały pozwolą na stworzenie idealnej przestrzeni mieszkalnej.

Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg (paneli i płytek), wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia.

Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania SMART PLUS, czyli meble pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta.

Program Smart Life został przygotowany przez grono specjalistów z zakresu architektury wnętrz, którzy wyselekcjonowali materiały wykończeniowe wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Bądź smart, wybierz pasujące do Ciebie rozwiązanie i nie przepłacaj.

Czym jest program
modern life?

Modern Life to program wykończenia wnętrz dla wszystkich poszukujących wyselekcjonowanych materiałów i niebanalnych rozwiązań.

Profesjonalny projekt, wykwalifikowane ekipy wykończeniowe oraz wysokiej jakości materiały pozwolą na stworzenie idealnej przestrzeni mieszkalnej.

Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg drewnianych i płytek), wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia.

Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania MODERN PLUS, czyli meble pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta.

Program Modern Life został przygotowany przez grono specjalistów z zakresu architektury wnętrz, którzy wyselekcjonowali nowoczesne materiały wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie.

Be Modern ! Wybierz modne i nowoczesne rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Czym jest program
high life?

Program High Life to oferta skierowana do wymagających, ceniących sobie najwyższą jakość i niecodzienne rozwiązania.

Profesjonalny projekt, wykwalifikowane ekipy wykończeniowe oraz wysokiej jakości materiały pozwolą na stworzenie idealnej przestrzeni mieszkalnej.

Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg drewnianych i płytek, wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki z bogatą gamą dekorów, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia.

Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania HIGH PLUS, czyli meble pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta.

Program High Life został przygotowany przez grono specjalistów z zakresu architektury wnętrz, którzy wybrali najlepsze dostępne materiały na rynku, by spełnić Twoje potrzeby.

Zamieszkaj na najwyższym poziomie już dzisiaj !

Pakiety MODERN LIFE oraz HIGH LIFE przygotowane zostały z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy cenią sobie niecodzienne rozwiązania oraz materiały najlepszych producentów.

Nasze biuro mieści się w mieście Warszawa przy ulicy Twarda 64. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu uzyskania pełnych informacji odnośnie naszych programów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deer Design Sp. z o.o. w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania oraz przedstawienie promocji oraz produktów handlowych spółki Deer Design Sp. z o.o., a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez podmioty powiązane kapitałowo, bądź organizacyjnie z Administratorem ochrony danych osobowych, bądź podmioty z nim współpracujące.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Deer Design Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej. <br/> Udzielenie zgody jest dobrowolne. <br/> Udzielona zgoda w każdym czasie może być wycofana. Wniosek o cofnięcie zgody, należy skierować na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: daneosobowe@deerdesign.pl